У Харківському генетичному центрі проведуть серію безкоштовних тренінгів

Благодійний фонд Володимира Скоробагача та Харківський медико-генетичний центр почали нову соціальну програму

Засновник і директор медико-генетичного центру, член-кореспондент Академії медичних наук України Олена Гречаніна, яка допомогла мільйонам пацієнтів, проведе для майбутніх батьків тренінги на теми: "Небезпеки, які можна подолати"; "Обов'язки сім'ї, суспільства і лікарів перед новим життям"; "Чи може сім'я закласти стратегію щасливого життя?"; "Що таке первинна профілактика і програмування здоров'я дитини?"; "Колискова до народження"; "Найменші відхилення у новонародженого - сигнал до огляду у генетика", повідомили Depo.Харків у прес-службі Фонду.

Гречаніна зазначила, що багато патологій можна виявити на ранньому етапі.

"На психічний і фізичний розвиток дітей впливають безліч чинників - поширення антибіотиків, екологічна ситуація, харчування. Але ще дуже важливий фактор - незнання батьків. Адже в багатьох випадках можна виявити хвороби вчасно і попередити їхній розвиток. Про те, які небезпеки можна подолати і жити щасливо, ми і поговоримо на наших тренінгах", - сказала Гречаніна.

Ініціатор програми, заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач повідомив, що мета заходу - знизити рівень захворюваності серед дітей.

"Робота з молодими сім'ями в цьому напрямку - запорука здоров'я дітей, а значить і цілої нації. Ще на етапі становлення сім'ї ми повинні закладати ті знання, які допоможуть молодим батькам виховувати здорових малюків. Тому наші лекції доступні всім бажаючим", - сказав Володимир Скоробагач.

Для участі в тренінгах необхідно записатися по телефону +38 (095) 2252928 або зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9W9cAEg1Kn1NqcitJbs6X_ahbHEoevJ2G1YcTN6BbW-piaw/viewform.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook