У Харківській облраді хочуть зняти з посади голову постійної комісії, пов'язаного з Фельдманом

На сесії Харківської обласної ради, яка відбудеться у четвер, 15 серпня, планують зняти з посади голови постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, паливно-енергетичного комплексу та будівництва Андрія Стронова

Як повідомило Depo.Харьков джерело в Харківській обласній раді, ініціатором проекту такого рішення виступив заступник голови облради Володимир Скоробагач.

Як відомо, Стронов - людина Фельдмана, нардепа, якого пов'язують з ТЦ "Барабашово" і засновника "Фельдман Екопарк".

"Рейдерські атаки на торговий центр "Барабашово", спроби дискредитації Концерну "АВЕК і Ко", ініціатива з перейменування "Фельдман Екопарк" - ланки одного ланцюга. Бажання відібрати отриману за квотою посаду голови постійної комісії - продовження цієї історії, адже ні для кого не секрет, що я багато років працюю в команді Олександра Борисовича Фельдмана і є керівником мультикомплексу "Фельдман Екопарк", - розповів депутат Харківської обласної ради Андрій Стронов. - Ми можемо припускати, що за всім цим стоїть бажання деяких сил в Харкові усунути потенційних конкурентів на майбутніх місцевих виборах. Це досить брудна гра, і ставки в ній будуть поступово підвищуватися".

Нагадаємо, що на найближчій сесії Харківської обласної ради, яка відбудеться у четвер, 15 серпня, буде також розглядатися питання про перейменування регіонального ландшафтного парку "Фельдман Екопарк", з назви якого планується прибрати прізвище засновника і єдиного мецената проекту - Олександра Фельдмана. Юристи вважають таке рішення неспроможним з правової точки зору, а політичні експерти називають зведенням рахунків і спробою чинити тиск напередодні місцевих виборів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook