У Кернеса знайшли винних у тому, що КП не платять за світло

У Харкові комунальні підприємства не розраховуються перед "Харківобленерго" за спожиту електроенергію через урядові рішення
Depo.
26 серпня 2016 09:29
ФОТО: depo.ua
У Кернеса знайшли винних у тому, що КП не платять за світло
У Кернеса знайшли винних у тому, що КП не платять за світло

Як передає Depo.Харків, про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті Харківської міської ради.

Прес-служба міськради цитує першого заступника КП "Міськелектротранссервіс" Віктора Громикіна. За словами чиновника, "Міськелектротранссервіс" не може погасити перед "Харківобленерго" борг у більш ніж 40 млн грн через те, що в цьому році держава не компенсує підприємству перевезення пільгового контингенту.

Прес-секретар КП "Харківські теплові мережі" Тетяна Чуйкова повідомила, що підприємство не може погасити борги у 83 млн грн, оскільки, за постановою Кабміну, всі заплачені споживачами гроші автоматично переводяться на рахунки НАК "Нафтогаз Україна".

Як повідомляв Depo.Харків, сьогодні, 26 серпня, у Харкові робітники комунальних підприємств розпочали пікет будівлі "Харківобленерго" з вимогою не відключати підприємства від електропостачання.

За відомостями "Харківобленерго", борг КП "Харківводоканал" за спожиту електроенергію становить 640 млн грн, КП "Міськелектротранс" – 47 млн грн, КП "Харківські теплові мережі" – 101 млн грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків