У Кернеса "забули" провести тендер на роботи в саду ім. Шевченка, - антикорупціонери

У поточному році на відновлювальні роботи в саду ім. Шевченка в Харкові планують витратити 22,83 млн грн
Depo.
27 липня 2016 10:45
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє Харківський антикорупційний центр.

При цьому 10,23 млн грн будуть виділені з бюджету розвитку міста Харкова. Однак, за даними центру, міськрада так і не оголошувала тендери ні на розробку проекту реконструкції, ні на самі роботи.

В міськраді представникам центру заявили, що підрядником на поточні роботи в саду є київська фірма, але не назвали, яка саме.

"Харківська міська рада в особі першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова наголошує, що відновлювальні (реабілітаційні), поточні (підготовчі до повномасштабної реконструкції) роботи в саду ім. Шевченка, які почалися або мають початися з дня на день, мають дотендерну вартість і підрядника можна визначити без тендеру", - зазначили в центрі.

За даними центру, Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства профінансує реабілітацію саду ім. Шевченка на 195,97 тис грн, ще 10,03 млн грн фінансує Департамент комунального господарства.

"Парк ще на початку року планували реконструювати в шість черг. Підготовчі роботи оцінювалися в 700 тисяч гривень, в 7 мільйонів - благоустрій та реконструкція дорожньо - транспортної мережі, в 480 тисяч - ремонт водопроводу, каналізації і поливальних систем, в 550 тисяч реконструкція лівневок, в 650 тисяч ремонт мереж електропостачання, в 550 тисяч реконструкція гідротехнічних об'єктів та в 300 тисяч реставрація господарських будівель. Ще 12,6 мільйона було виділено на реконструкцію саду Шевченка на позачерговій сесії Харківської облради. Це - субвенція з державного бюджету", - зазначили в центрі.

Оновлену головну алею саду ім. Шевченка планують відкрити до Дня міста, тобто фактично через місяць, а всі роботи в цьому році планують завершити до кінця вересня.

У Кернеса "забули" провести тендер на роботи в саду ім. Шевченка, - антикорупціонери  - фото 1

У Кернеса "забули" провести тендер на роботи в саду ім. Шевченка, - антикорупціонери  - фото 2

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків