ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кернеса вже готуються до зими

На міських котельнях почався плановий ремонт перед початком нового опалювального сезону 2015-2016 років
Depo.
12 травня 2015 14:54
ФОТО: depo.ua
У Кернеса вже готуються до зими
У Кернеса вже готуються до зими

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради.

Зокрема, ремонтні роботи проходять на котельні Салтівського житлового масиву (КСЖМ), яка в опалювальний сезон обслуговує 330 тис. харків'ян, які живуть у 1 тис. 112 житлових будинках.

Як повідомив начальник котельні Олександр Мороз, в квітні закінчився опалювальний сезон, і з метою економії енергоресурсів від систем теплопостачання відключили ТЕЦ №3, 4 і 5. Для забезпечення харків'ян гарячою водою залишаються працювати КСЖМ, а також Комінтернівська котельня і котельня в районі Павлового Поля.

Сьогодні, в умовах відключення ТЕЦ, котельня Салтівського житлового масиву забезпечує гарячою водою 49% харків'ян, включаючи жителів району ХТЗ, мікрорайону «Горизонт» і Олексіївки.

За словами начальника котельні, на КСЖМ встановлено сім водогрійних котлів, три з яких працюють зараз, а четвертий включають в міру необхідності. При цьому Олександр Мороз підкреслив, що, незважаючи на те, що незабаром котельні виповниться 50 років, серйозних аварій на підприємстві в опалювальний сезон не було, жителі не залишалися без опалення і гарячої води. Зараз робочі зайняті плановим ремонтом обладнання: заміною поверхні нагрівання на одному з котлів, ремонтом насосного обладнання та пальникових пристроїв.

"Перед персоналом котельні та централізованими службами підприємства стоїть завдання підтримувати надійну роботу системи гарячого водопостачання міста. Проте зараз, коли котельня завантажена практично на 50%, необхідно виконати плановий ремонт обладнання котельні в рамках підготовки до наступного опалювального сезону", - зазначив Мороз.

Також планується ремонт мережевих трубопроводів і систем газопостачання котельні Салтівського житлового масиву.

Довідка. Районна котельня Салтівського житлового масиву - одна з найбільших водогрійних котелень в Європі. Встановлена потужність котельні - 780 Гкал/год. Перший котел був введений в експлуатацію в 1968 році, останній - в 1975 році. Котельня виробляє теплову енергію на потреби централізованого опалення та гарячого водопостачання споживачів Московського (80%), Фрунзенського (27%) та Київського (13%) районів.