У Кернеса вилучили рішення сесій міськради

У Харкові Генпрокуратура вилучила у міськраді рішення сесії і посадові інструкції співробітників
Depo.
16 вересня 2016 10:34
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міської ради, під час обшуку в Харківській міській раді 15 вересня представники Генеральної прокуратури України вилучили низку документів, які регламентують роботу департаментів і посадові інструкції співробітників.

За відомостями прес-служби, зокрема, в Департаменті реєстрації правоохоронці вилучили реєстраційні справи, в Департаменті містобудування, архітектури та генерального плану - розпорядження міського голови, рішення сесії, посадові інструкції, містобудівні обґрунтування, в Департаменті земельних відносин - службове листування, копії рішень сесії міськради, положення про департамент, документи про кадрові зміни в департаменті, посадові інструкції, розпорядження міського голови, в Юридичному департаменті - положення про департамент і посадові інструкції.

Як повідомляв Depo.Харків, вчора, 15 вересня, у Харкові СБУ та ГПУ проводили обшуки у представників міської влади. За словами Генпрокурора Юрія Луценка, обшуки пов’язані з земельними оборудками в Харкові.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків