У Кернеса розповіли, чим могли заразитися учні закритої на карантин школи

У Харковы наступного тижня розглядатиметься питання про відновлення занять у школі №69
Depo.
15 вересня 2016 17:03
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це сьогодні, 15 вересня, повідомила директор Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко.

«Ми звернулися до медиків, санлікарів, щоб встановити причину. Дільничні лікарі оперативно, до 15:00, відвідали всіх відсутніх. Було встановлено, що 13 дітей не прийшли до школи через сімейні причини, ще 13 - хворіють респіраторними захворюваннями, а у 60 учнів спостерігаються однакові симптоми - нудота, погане самопочуття. В кінці дня такі ж симптоми з'явилися і у трьох вчителів», - зазначила Ольга Деменко.

За словами Деменко, версія харчового отруєння була відкинута відразу, оскільки в школі вчаться тільки учні 5-11 класів, і централізованого харчування там немає. Було встановлено, що з 60 дітей їдальню напередодні відвідували менше половини.

«Медики і санлікарі припустили, що це ентеровірус, який потрапляє в організм через шлунково-кишковий тракт і поширюється дуже швидко. Було прийнято рішення закрити школу на карантин. Ми звернулися до обласного лабораторного центру з проханням взяти проби в класах, коридорах, їдальні, зробити аналіз води, щоб точно встановити, що стало причиною поганого самопочуття дітей. На даний момент всі діти почуваються нормально, ніхто не госпіталізований. Одна дитина з цієї школи дійсно знаходиться в лікарні, але абсолютно з іншим діагнозом», - повідомила директор департаменту.

За її словами, питання про відновлення занять у школі №69 розглядатиметься наступного тижня.

Нагадаємо, що напередодні в цьому навчальному закладі з 290 учнів не з'явилися на заняття 86 дітей.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків