ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кернеса пообіцяли побудувати в Харкові нові зливнівки

На перетині вулиці Клочківської та Бурсацького узвозу будують нову система зливової каналізації
Depo.
6 червня 2016 16:21
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За словами головного інженера фірми-підрядника Олександра Лінніка, це перехрестя було обране не випадково, оскільки раніше під час сильних злив це місце регулярно затоплювалося. Робітники вже проклали трубу, паралельну існуючій, від річки Лопань до вул. Клочківської, і тепер повернули в бік супермаркету "Білла". Новий трубопровід вже частково працює. Планується, що до 1 серпня роботи будуть закінчені. Всього буде прокладено близько 700 м труб.

Потім фірма-підрядник займеться прокладанням ще однієї нитки зливової каналізації на Бурсацькому узвозі - в бік ст. м. "Історичний музей".

"Проблема в тому, що каналізація на Бурсацькому узвозі, яка випускає воду в річку Лопань, не справляється зі своїм завданням під час злив, іноді навіть люки зриває. Коли ми закінчимо, то величезна калюжа, яка заважала автолюбителям і пішоходам перетинати перехрестя вул. Клочківської з Бурсацьким узвозом, за визначений час потраплятиме в зливову каналізацію, а потім в річку. Але навіть зараз ситуація на цьому перехресті вже покращилася, і особливих проблем не буде", - зазначив Ліннік.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків