У Кернеса планують забудувати центральний парк міста

Депутати Харківської міськради на наступній сесії планують віддати земельну ділянку у міському саду ім. Шевченка під будівництво багатоповерхівки
Depo.
21 червня 2016 13:54
ФОТО: depo.ua

Депутати мають намір надати дозвіл обслуговуючому кооперативу "Рост" на розробку проекту землеустрою щодо відведення двох земельних ділянок загальною площею 0,7 га, передає Depo.Харків з посиланням на "Харківський антикорпуційний центр".

Кооператив планує отримати дозвіл на розробку документів, які дозволять у подальшому безкоштовно отримати ці земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків у власність.

Ділянка № 1 має площу 0,5757 га та ще немає кадастрового номеру, а друга – площею 0,1294 га знаходиться біля Оперного театру. Планується зміна цільового призначення земельної ділянки, яка раніше використовувалася ДСНС. Також на цій ділянці планують знести споруду.

Крім того, власне ОК "ЖБК "Житлобуд-1" планує отримати дозвіл на розробку документів, які дозволять у подальшому безкоштовно отримати земельні ділянки загальною площею 16,43 га для будівництва та обслуговування житлових будинків. Мова йде про земельні ділянки по вул. Єлизатинській, 1а та 2б, а також проїзду Рогантинському,4.

Засновниками ОК "ЖБК "Рост" є Ольга Кочубєй, Уктам Холматов, Ігор Семенов, Юлія Мухіна, Валерій Лобач. При цьому зареєстрований кооператив за адресою вул. Алчевських, 43. Саме за цією адресою знаходиться головний офіс харківського забудовника – ПАТ "Трест-Житлобуд-1", який регулярно отримує безкоштовно землю під забудову від міської ради.

Ще на початку року засновниками ОК "ЖБК "Житлобуд-1" були ПАТ "Трест Житлобуд-1" й ТОВ "Харківжитлобуд-1", ПАТ "Харківелектромонтажкомплект".

Бенефіціарами кооперативу значився член виконкому Харківської міськради, екс-депутат облради від Партії регіонів Олександр Харченко та Олена Олександрівна Харченко.

Зараз засновниками кооперативу вказані Юлія Мухіна, яка є й у ОК "ЖБК "Рост", Геннадій Козубов, Марія Петрова, Віталій Сесенко, Дар’я Фролова.

Геннадій Козубов є серед власників ОК "ЖБК "Левада 2015", який вже отримала безкоштовно землю під будівництво.

Марія Петрова, Віталій Сесенко та Дар’я Фролова є серед засновників ОК "ЖБК "Перемога 2015", який також отримував землю від міськради.

Всі вони пов’язані з "Житлобудом-1" та Олександром Харченко.

У Кернеса планують забудувати центральний парк міста - фото 1

У Кернеса планують забудувати центральний парк міста - фото 2

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків