У Кернеса оснастили міські храми табличками з QR-кодами

Таблички з туристичними QR-кодами відкрили сьогодні, 26 вересня, на трьох храмах Харкова
Depo.
26 вересня 2016 18:06
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міської ради з посиланням на начальника відділу Департаменту міжнародного співробітництва Юлію Згурську, відкриття табличок приурочено до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, які щорічно відзначаються 27 вересня.

За її словами, таблички з інформацією з'явилися на будівлі біля входу до Свято-Покровського чоловічого монастиря, на будівлі Успенського собору і на воротах Свято-Благовіщенського кафедрального собору.

Всі храми є історичними і культурними пам'ятками і входять до списку семи чудес Харкова, які були обрані харків'янами на конкурсі "Сім чудес Харкова" в липні 2008 року.

За словами Згурської, за матричним кодом на табличці пам'ятки можна зчитати інформацію про об'єкт і отримати посилання на джерела з більш детальною інформацією про нього.

Як повідомив автор проекту зі встановлення QR-кодів Михайло Демшин, до кінця року такі коди з'являться також на пам'ятнику Т. Г. Шевченку, на будинку зі шпилем на пл. Конституції і на Держпромі. Надалі такі коди планується встановити на інших відомих об'єктах Харкова - театрах (ХНАТОБ, театр ім. Шевченка, театр ім. Пушкіна), зоопарку тощо.

У Кернеса оснастили міські храми табличками з QR-кодами - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків