ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кернеса нічого не знайшли, - Добкін

У приміщенні готелю "Національ" у Харкові, де фактично проживає харківський міський голова Геннадій Кернес, закінчився обшук
Depo.
22 червня 2015 15:04
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, про це повідомив журналістам народний депутат України, друг Кернеса Михайло Добкін.

"Шукали якогось чоловіка, який начебто пов'язаний з подіями півторарічної давності, з подіями на Майдані. Це те, що сьогодні розслідує Генеральна прокуратура і МВС", - сказав Добкін.

За його словами, слідчі вже поїхали, нікого не зайшовши. Депутат висловив переконання, що обшук спрямований на дискредитацію Кернеса, якого "працівники МВС намагаються прив'язати до будь-яких кримінальних справ".

"Я думаю, що сьогоднішній захід, судячи з того інтересу, який проявляє преса, це спроба не допустити Геннадія Кернеса на майбутні вибори", - сказав Добкін.

Він наголосив, що приміщення, де проживає Кернес, не обшукувалося, але блокувалося, і це певний час заважало людям, які допомагають доглядати за мером, проходити до нього. При цьому Добкін зауважив, що закон під час слідчих дій не порушувався, претензій до слідчих немає.

Водночас він додав, що в готелі були люди з батальйону "Чернігів", а також військові з нашивкою "Укроп".

Добкін висловив сподівання, що у майбутніх виборах зможуть взяти участь усі політичні сили.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua