ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кернеса незадоволені рішенням суду по мітингу

Харківська міськрада подав апеляцію на рішення суду першої інстанції, який відмовився заборонити громадської організації "Трудова Харківщина" проведення акції-мітингу в зв'язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги, цін на продукти і товари першої необхідності, а також у зв'язку з прийняттям законопроекту про заборону комуністичної символіки
Depo.
22 квітня 2015 12:32
ФОТО: depo.ua
У Кернеса незадоволені рішенням суду по мітингу
У Кернеса незадоволені рішенням суду по мітингу

"Харківська міськрада робить все, щоб не допустити загострення обстановки в місті. Тому було прийнято рішення подати апеляцію на рішення Харківського окружного адміністративного суду. На даний момент в апеляційному адміністративному суді відбувається розгляд нашої скарги, і ми сподіваємося на позитивне рішення суду", - цитує "Інтерфакс-Україна" директора департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міськради Юрія Сидоренко, передає кореспондент Харків.depo.uа.

Як повідомлялося, в понеділок на засіданні погоджувальної комісії Харківської міськради міська влада, представники СБУ та МВС виступили проти проведення акції. Зокрема, заступник міського голови Харкова Ігор Терехов звернув увагу на можливість провокацій в ході акції. Правоохоронці у свою чергу посилалися на загрозу терористичних актів.

У вівторок Харківський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні адміністративного позову Харківської міськради, який вимагав заборонити акцію "Трудовий Харківщини".