У Харкові зупинилася частина наземного електротранспорту

У Харкові зупинилося 47 тролейбусів і половина трамваїв міста
Depo.
27 серпня 2016 11:26
ФОТО: depo.ua
У Харкові зупинилася частина наземного електротранспорту
У Харкові зупинилася частина наземного електротранспорту

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міської ради, трамваї і тролейбуси були знеструмлені о 2:00

Як повідомив сьогодні, 27 серпня, заступник директора Департаменту інфраструктури Євген Федорчук, компанія "Харківобленерго" знеструмила шість тягових підстанцій, які забезпечують електроенергією наземний міський електротранспорт.

Він зазначив, що стоять всі трамваї Салтівського депо - в найбільш густонаселеному районі міста.

Як повідомляв Depo.Харків, вчора, 26 серпня, робітники кількох комунальних підприємств пікетували адміністративну будівлю акціонерної компанії "Харківобленерго",вимагаючи не відключати КП від електропостачання.

Водночас, за відомостями "Харківобленерго", борг КП "Харківводоканал" становить 640 млн грн, КП "Міськелектротранс" – 47 млн грн, КП "Харківські теплові мережі" – 101 млн грн.

У "Харківобленерго" наголосили, що попередили "Міськелектротранс" про те, що 27 серпня о 2:00 будуть відключені 5 тягових підстанцій в районі ХТЗ та Салтовки. Однак, за відомостями підприємства, у "Міськелектротранса" є можливості перезаживити ці тягові підстанції за допомогою резервних напрямків.

"Щодо "Харківводоканала" та "Теплових мереж" ми не відключаємо технологію. Ми обмежилися тільки допоміжними та адміністративними об'єктами", - підкреслили у "Харківобленерго".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків