ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові зробили найбільший "живий" велосипед (ФОТОФАКТ)

У Харкові учасники щорічного Велодня утворили найбільшу в Україні рухому фігуру велосипеда
Depo.
24 травня 2015 11:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-службі Харківської міської ради, передає Харків.depo.ua.

У створенні фігури велосипеда взяли участь близько 2 тисяч велосипедистів.

У Харкові зробили найбільший «живий» велосипед (ФОТОФАКТ) - фото 1Представники Книги рекордів України зафіксували цей рекорд. Попередній рекорд становив 1587 осіб і належав Чернігову.

За відомостями організаторів, сьогодні у харківському Велодні візьмуть участь кілька тисяч велосипедистів. Вони масово проїдуть центральними вулицями Харкова. Також у рамках Велодня з 12:00 до 15:00 на площі Свободи буде організована культурно-спортивна програма, під час якої для дітей і дорослих проходитимуть конкурси, ярмарок тощо.

У Головному управлінні МВС України в Харківській області зазначили, що охорону громадського порядку під час харківського Велодня забезпечують близько 800 працівників міліції.

Довідка. Велодень проводиться в Харкові з 2006 року для популяризації здорового і активного способу життя та екологічної альтернативи міському автомобілю. Торік в IX Велодні взяли участь 5 тис. велосипедистів. Учасники подолали дистанцію 4 км, проїхавши по пр. Леніна - від пл. Свободи до вул. 23 Серпня і назад.