У Харкові зняли обмеження на кількість іноземних студентів у ВНЗ, - Світлична

Харківські виші зможуть навчати іноземних студентів без обмежень
Depo.
29 серпня 2016 15:42
ФОТО: depo.ua
У Харкові зняли обмеження на кількість іноземних студентів у ВНЗ, - Світлична
У Харкові зняли обмеження на кількість іноземних студентів у ВНЗ, - Світлична

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, про це перший заступник голови Харківської ОДА Юлія Світлична заявила під час конференції педагогічних працівників Харківської області сьогодні, 29 серпня.

Говорячи про перетворення в галузі освіти регіону, Світлична зазначила, що в питанні реформ Харківщина має повне порозуміння та підтримку Президента, Кабінету міністрів, а також народних депутатів України.

Одним із прикладів такої підтримки стало втручання народного депутата Ірини Луценко у вирішення питання можливого обмеження кількості іноземних студентів, які навчаються в українських вишах.

"Завдяки своєчасному втручанню Ірини Луценко, не тільки в Харківській області, а й в масштабах всієї країни збережена можливість залучати до навчання іноземних студентів. Відміна постанови, яка обмежувала кількість іноземців у наших вишах, дасть можливість закладам спрямовувати залучені за рахунок навчання цих студентів кошти на зміцнення матеріально-технічної бази та, відповідно, покращення якості освітніх послуг. Цю проблему ми підіймали на засіданні ради ректорів, у якому взяла участь Ірина Луценко. І сьогодні проблема вирішена в повному обсязі", - підкреслила Світлична.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків