ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові ФК "Металіст" заявляє про затримання свого гендиректора

У Харкові працівники міліції затримали генерального директора футбольного клубу "Металіст" Віктора Згонника
Depo.
11 липня 2015 18:03
ФОТО: depo.ua
У Харкові ФК "Металіст" заявляє про затримання свого гендиректора
У Харкові ФК "Металіст" заявляє про затримання свого гендиректора

Як передає Харків.depo.ua, про це повідомляється на офіційному сайті ФК "Металіст".

"10 липня 2015 року співробітники слідчого управління ГУМВС України в Харківській області без санкції суду вторглися на північну трибуну стадіону "Металіст", де розташований офіс футбольного клубу, і без підстав затримали генерального директора клубу Віктора Згонника, при цьому відмовивши йому у праві конфіденційної зустрічі з адвокатом", - йдеться в заяві клубу.

У "Металісті" наголосили, що своїми діями правоохоронці блокували провадження господарської діяльності клубу, порушили вимоги Кримінально-процесуального кодексу України, перешкоджали здійсненню законної адвокатської діяльності, припинивши втручання лише після приїзду представників колегії адвокатів.

"ФК "Металіст" заявляє, що в результаті несанкціонованих дій співробітників слідчого управління ГУМВС України в Харківській області, клуб не зміг повною мірою виконати зобов'язання перед кредиторами, а головною метою «псевдо слідчих дій» є зрив підготовки до старту нового футбольного сезону. Клуб розцінює дії правоохоронців як чергову спробу переділу власності з метою рейдерського захоплення футбольного клубу в інтересах третіх осіб", - підкреслили в клубі.

Керівництво ФК "Металіст" звернулося до Міністерства внутрішніх справ з вимогою негайно припинити незаконне втручання у фінансово-господарську та спортивну діяльність клубу з боку місцевих правоохоронців. Клуб також попросив ФФУ і керівництво країни втрутитися в ситуацію, що склалася і припинити спроби політичного переслідування, спрямовані проти футбольного клубу.

"Спорт повинен бути поза політикою, а Україна як країна, яка виконує зобов'язання перед УЄФА і ФІФА, повинна забезпечити незалежність спорту і припиняти спроби незаконного та політично вмотивованого втручання правоохоронців у діяльність футбольного клубу", - наголошують автор и заяви.

Більше новин про Харків читайте на kh.depo.ua