У Харкові засудили декана, який пообіцяв студенту закрити сесію за хабар

У Харкові винесли вирок декану, який вимагав від студента 4 500 грн за закриття сесії
Depo.
10 серпня 2016 13:20
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в рішенні Харківського районного суду Харківської області від 3 серпня 2016 року.

За матеріалами справи, обвинувачений з 3 грудня 2014 року працював на посаді декана факультету менеджменту та економіки в Харківському Національному аграрному університету ім. В.В.Докучаєва

Під час цьогорічної сесії на першому курсі магістратури заочної форми навчання декан зателефонував студентові та повідомив, що у 20-х числах травня йому потрібно з з'явитись до деканату вишу.

26 травня студент прийшов в деканат. Обвинувачений запропонував йому за гроші вирішити питання про складання заліків та іспитів сесії. Студент погодився, пообіцяв найближчим часом передати декану 4 500 грн та звернувся в поліцію.

8 червня декан, перебуваючи в кабінеті учбового містечка вишу, отримав від студента хабар, після чого його одразу затримали правоохоронці.

Під час досудового розслідування обвинувачений повністю визнав свою вину та пообіцяв сприяти слідству.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст. 369-2 (зловживання впливом) КК України та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 тис. грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків