У Харкові зарплатню платять гірше, ніж в області

У Харківській області зростає заборгованість із виплати заробітної плати
Depo.
2 серпня 2016 09:48
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Головного управління статистики в Харківській області, станом на 1 липня сума заборгованості, що виникла на окремих підприємствах, установах та в організаціях області, склала 198,1 млн грн і порівняно з початком року зросла на 22,1% (або на 31,9 млн грн).

Найвищим борг був у працівників, зайнятих на підприємствах з переробної промисловості (30,6%), професійній, науковій та технічній діяльності (17,8%).

Основна частина невиплаченої заробітної плати припадала на підприємства промисловості (163,6 млн грн або 82,4% від загального показника). Найбільша заборгованість виникла в Харкові (92,2% або 182,7 млн грн). Серед районів міста найвища сума невиплаченої зарплатні спостерігалася на підприємствах Київського району (109,9 млн грн, або 55,5%), серед міст та районів області – у працівників м. Ізюма (40,4% від загального показника по містах та районах області).

На початок липня 2016 року заборгованість була відсутня перед працівниками Барвінківського, Близнюківського, Богодухівського, Борівського, Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Дергачівського, Зачепилівського, Ізюмського, Кегичівського, Коломацького, Красноградського, Куп’янського, Лозівського, Нововодолазького, Первомайського, Печенізького та Сахновщинського районів (у 19 із 27 районів області).

"Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату, на початок липня зменшилась у порівнянні з попереднім періодом на 53,5% і склала 6,8 тис. осіб. Сума боргу в середньому на одного працівника дорівнювала 7631,98 грн, що на 65,8% більше середньомісячної заробітної плати в цілому по області за червень 2016 року", - зазначили в управлінні статистики.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств-банкрутів складала 144,4 млн грн. Більша частина з неї належить працівникам, які зайняті у промисловості (79,6%), а серед міст та районів області – на підприємствах Харкова (92,8%) та Ізюма (4,2%).

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків