У Харкові закрили найдовший проспект міста

Сьогодні, 20 серпня, та завтра, 21 серпня, з 08:00 до 22:00 обмежений рух транспорту на частині Московського проспекту
Depo.
20 серпня 2016 14:11
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, обмеження пов'язані з реконструкцією проспекту.

Зокрема, 20 і 21 серпня буде закрито рух на пр. Московському - на ділянці від поліграфкомбінату до вул. Енергетичної при русі у напрямку вул. Морозова.

Двосторонній рух буде організовано по смузі зустрічного напрямку. Також буде заборонений з'їзд з шляхопроводу по пр. Льва Ландау на пр. Московський при русі в бік ст. м. "Московський проспект".

Крім того, з 09:00 до 23:00 22 серпня буде заборонено рух транспорту по пр. Московському - на ділянці від вул. Енергетичної до поліграфкомбінату під час руху в бік пр. Петра Григоренка. Двосторонній рух буде організовано по смузі зустрічного напрямку. Також буде заборонено підйом на міст по пр. Льва Ландау при русі в бік вул. Олімпійської.

З 08:00 до 22:00 20 і 21 серпня автобуси при русі від Салтівського шосе в напрямку пр. Московського будуть об'їжджати наступним чином:

пр. Льва Ландау - розворот на розділовій смузі в районі будинку №58 по пр. Льва Ландау - з'їзд з пр. Льва Ландау на пр. Московський в бік поліграфкомбінату і далі за маршрутом.

На час проведення робіт буде заборонено рух тролейбусів по пр. Московському - на ділянці від вул. Енергетичної до ст.м. "Захисників України".

Рух тролейбусів буде організовано наступним чином:

з 08:00 до 22:00 20 та 21 серпня:

тролейбус №13: парк "Зустріч" - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський - бул. Богдана Хмельницького - пр. Олександрівський - пр. Героїв Сталінграда - вул. Харківських Дивізій - парк "Зустріч";

тролейбус № 31: Північна Салтівка - вул. Гвардійців Широнінців - пр. Ювілейний - пр. Льва Ландау - пр. Московський - комунальний шляхопровід (зуп. "Видавництво "Харків");

з 09:00 до 23.00 22 серпня:

тролейбус №13: парк "Зустріч" - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський -бул. Богдана Хмельницького - пр. Олександрівський - пр. Героїв Сталінграда - вул. Харківських Дивізій - парк "Зустріч";

тролейбус №20: 602 м/р - пр. Ювілейний - пр. Льва Ландау - пр. Московський - комунальне шляхопровід (зуп. "Видавництво "Харків");

тролейбус №31: Північна Салтівка - вул. Гвардійців Широнінців - пр. Ювілейний - пр. Льва Ландау - пр. Московський - комунальний шляхопровід (зуп. "Видавництво "Харків").

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків