У Харкові за підроблений лікарняний судили інспектора податкової

У штампах на лікарняному були граматичні помилки, що видало підробку документа
Depo.
25 липня 2016 18:04
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в рішенні Фрунзенського райсуду Харкова від 19 липня, яке опубліковане в Єдиному реєстрі судових рішень України.

Обвинувачений – на час судового засідання був менеджером ПриваБанку. Чоловікові висунуто обвинувачення за ч. 4 ст. 358 Кримінального Кодексу України (підроблення документів).

Згідно матеріалів суду, 5 жовтня 2015 року обвинувачений був призначений на посаду головного державного інспектора відділу моніторингу та інформаційно-аналітичного забезпечення управління погашення заборгованостей Індустріальної податкової інспекції Харкова.

28 березня 2016 року чоловік не з'явився на роботі, повідомивши по своє перебування на лікарняному. Після закінчення лікарняного, 21 квітня, він подав лист непрацездатності, на підставі чого була подана заява до соцстраху для оплати обвинуваченому лікарняного.

Однак у Фонді соціального страхування встановили, що листок непрацездатності підроблений: на штампах та печатках виявлені граматичні помилки, бланк не відповідав встановленим вимогам. На підставі цього було відмовлено у виплаті матеріального забезпечення по тимчасовій непрацездатності на загальну суму 1177 грн. У подальшому обвинуваченого звільнили з посади за прогул.

Слідство встановило, що чоловік, аби уникнути дисциплінарного покарання за прогули без поважних причин, придбав за 400 грн в мережі Інтернет завідомо недостовірний листок непрацездатності.

Між обвинуваченим і прокурором було досягнуто та підписано угоду від 30 червня 2016 року про визнання винуватості.

Суд затвердив угоду та призначив чоловікові покарання у виді штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків