У Харкові за фальсифікацію декларації засудили колишнього проректора ХНУРЕ

Харківський суд визнав екс-проректора Харківського національного університету радіоелектроніки винуватим у порушенні вимог фінансового контролю

Про це йдеться в постанові Дзержинського районного суду Харкова від 6 листопада, передає Depo.Харків.

Суд розглянув адміністративний корупційний протокол за ч. 4 ст. 172-6 КУпАП (подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування), складений на чоловіка, котрий працював проректором з наукової роботи Харківського національного університету радіоелектроніки.

Згідно матеріалів справи, 30 квітня 2017 року чоловік подав електронну декларацію за 2016 рік. 7 травня 2017 року він подав виправлену декларацію за 2016 рік. Однак у виправленому документі чиновник не відобразив квартиру, що будувалася, загальною площею 106,8 кв.м у житловому будинку по вулиці Серпова, 4-А в Харкові, вартість якої становить 323,6 тис. грн., на яку не було зареєстровано право власності в установленому законом порядку.

У судовому засіданні чоловік вину у вказаному адміністративному правопорушенні не визнав, пояснивши при цьому, що він не був обізнаний, що квартира є об'єктом незавершеного будівництва. Адвокат чиновника в судовому засіданні зазначив, що вина освітянина не підтверджена належними та допустимими доказами, а сайт НАЗК та Єдиного державного реєстру декларацій є таким, що функціонує на незаконних підставах.

Вивчивши докази у справі, суд постановив визнати чиновника винуватим у скоєнні адміністративного корупційного правопорушення. Однак суддя закрив провадження стосовно чиновника у зв'язку із закінченням строку притягнення до адміністративної відповідальності.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові проректора ХНУРЕ судитимуть за підлог у декларації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook