У Харкові за допомогою пожежного потягу гасили величезний склад пиломатеріалів

У Основ’янському районі Харкові рятувальники ліквідували велику пожежу на приватному підприємстві
Depo.
5 жовтня 2016 10:52
ФОТО: depo.ua
У Харкові за допомогою пожежного потягу гасили величезний склад пиломатеріалів
У Харкові за допомогою пожежного потягу гасили величезний склад пиломатеріалів

Як повідомили Depo.Харків у Головному управлінні ДСНС України в Харківській області, сьогодні, 5 жовтня, о 3:44 на номер "101" надійшла інформація про пожежу, що виникла в одноповерхові виробничо-складській будівлі на території приватного підприємства на вулиці Сидоренківська.

За відомостями рятувальників, до місця виклику було направлено 2 підрозділи ДСНС. На момент їх прибуття стало відомо, що пожежа набрала значних розмірів і розповсюдилась на площу 2 тис. кв.м. Дерев’яні конструкції даху будівлі прогріли і почали руйнуватись. Велике горюче завантаження пиломатеріалами всередині складу сприяло швидкому розповсюдженню вогню та виділенню високої температури. Керівник гасіння пожежі, зважаючи на данні обставини, негайно підвищив номер складності пожежі до 3-го і викликав додаткові сили та засоби.

Всього під час ліквідації пожежі були залучені 13 автоцистерн, 7 одиниць спеціальної рятувальники техніки, навчальний підрозділ Національного університету цивільного захисту, а також пожежний потяг і більше 100 осіб особового складу ДСНС. Діями рятувальників керував штаб пожежогасіння.

О 6:05 відбулась локалізація вогню. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалось врятувати 800 кв.м. складської будівлі. Жертв та постраждалих немає. Наразі вживаються заходи щодо повної ліквідації осередків горіння. Обставини пожежі та причина її виникнення наразі встановлюються.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків