У Харкові за борги можуть зупинити міський транспорт

АК "Харківобленерго" в ніч з 26 на 27 серпня планує вимкнути п'ять тягових підстанцій, які забезпечують електроенергією наземний пасажирський електротранспорт
Depo.
26 серпня 2016 14:46
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, про це розповів перший заступник КП "Міськелектротранссервіс" Віктор Громикін.

Він зазначив, що підприємство отримало від енергетиків відповідне повідомлення.

"Буде вимкнено п'ять тягових підстанцій, але які саме - невідомо. Як і минулого разу, це призведе до того, що трамваї або тролейбуси на деяких маршрутах знову зупиняться. Система електропостачання міського електротранспорту така, що при вимкненні всього однієї тягової підстанції транспорт може зупинитися в трьох районах міста. Що вони вимкнуть цього разу, і які маршрути не працюватимуть - ми поки не знаємо", - зазначив Громикін.

У той же час заступник генерального директора з експлуатації водопровідного господарства КП "Харківводоканал" Владлен Волков повідомив, що "Харківобленерго" не проводитиме викмнення електроенергії на об'єктах водопостачання та водовідведення, яке енергетики запланували на 30 серпня.

За його словами, у підприємства є рішення Господарського суду від 19 серпня, яким компанії "Харківобленерго" заборонено вимикати електроенергію на об'єктах "Харківводоканалу". Енергетики мають намір оскаржити це рішення, але поки будуть його виконувати.

"Запевняю, що якщо на наші об'єкти подаватиметься електроенергія, то вода у харків'ян буде цілодобово, крім, звичайно, аварійних ситуацій, які відбуваються на наших мережах", - зазначив Волков.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків