У Харкові з'являться нові дитячі садки

У Харкові відкриття двох дитячих установ планується вже на початку 2017 року
Depo.
25 серпня 2016 11:12
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на 057.ua, про це під час візиту до Харкова повідомив народний депутат України, голова фракції "Партія "Відродження" Віталій Хомутинник.

За його словами, депутатам "Відродження" вдалося добитися виділення додаткових коштів із Держбюджету для фінансування будівництва та реконструкції дитячих садків у Харкові.

"Добитися виділення цих грошей вдалося тільки після численних звернень народних депутатів групи до прем'єр-міністра. В результаті Харків отримав 67,5 млн грн субвенції з держбюджету. З них 10 млн підуть на ремонт двох дитячих садків у Немишлянському (в минулому - Фрунзенському) районі міста. Планується, що перші групи у відремонтованих дитсадках Немишлянського району (на вулиці Балканській і проспекті Московському) будуть відкриті вже на початку 2017 року. Сподіваюся, це допоможе зняти соціальну напругу в цьому районі", - сказав Хомутинник.

Він навів приклад ситуації, яка виникла на Фергансько-туркестанському житловому масиві, де дитячі садки сьогодні переповнені більше, ніж у два рази.

"На даному житловому масиві потреба в дитячих садах стоїть дуже гостро. Тут проживають 23 тисячі жителів, із них близько 540 дітей. У сусідніх дитячих садах вчиться по 360 дітей, при місткості даних соціальних об'єктів у 180 дітей. Тому дитсадок в цьому районі буде будуватися прискореними темпами, щоб в найкоротші терміни діти могли відвідувати нові сучасні сади. Я впевнений, що ми це зробимо разом з районною владою та міським головою", - сказав народний депутат.

Серед інших об'єктів, ремонт яких у Харкові проведуть на отримані в рамках субвенції з держбюджету кошти, - сад імені Шевченка, реконструкція Павловської площі, ремонт зоопарку і інші об'єкти.

У Харкові з'являться нові дитячі садки - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків