У Харкові з'явився величезний портрет відомої акторки

У Харкові на вулиці Примерівській з'явився портрет акторки Наталії Фатєєвої
Depo.
18 серпня 2016 16:23
ФОТО: depo.ua

Про це корреспонденту Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

Повідомляється, що портер відомої актриси та почесного громадянина Харкова намалювали на торці будинку по вул. Примерівській, 22 художники творчої групи "Kailas-V".

Площа портрета становить близько 500 кв. м. Трохи пізніше художники ще домалюють фон, а також зроблять менш помітними візуально кілька кондиціонерів на стіні.

Довідка Depo.Харків. Наталія Миколаївна Фатєєва народилася 23 грудня 1934 року в Харкові. Радянська і російська актриса театру і кіно. У 1952-1954 роках навчалася в Харківському театральному інституті. Пізніше була запрошена працювати диктором на харківське телебачення і увійшла в історію як перший диктор однієї з перших вітчизняних студій телебачення.

За 50 років роботи в кіно актриса зіграла близько 70 різнопланових і різнохарактерних ролей. Серед них - ролі в таких популярних фільмах, як "Людина з бульвару Капуцинів", "Місце зустрічі змінити не можна», "Сумка інкасатора", "За законами воєнного часу», "З життя начальника карного розшуку", "Джентльмени удачі", "Пісні моря», "Три плюс два", "Мій ласкавий і ніжний звір", "Тегеран-43", "Операція "Святий Януарій" та інші.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків