ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові з'явився соціальний готель (ФОТО)

У Харкові відкрився перший в Україні соціальний готель

Depo.
14 листопада 2017 15:13
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, "Соціальний готель" розташований на вулиці Валентинівській, 23-г - в будівлі територіального центру надання соціальних послуг Московського району.

"У цьому готелі працюють 15 осіб, сформована команда людей, яка готова забезпечити роботу установи і зробити її якісною і доступною для тих, хто потребує такої допомоги", - зазначила віце-мер Світлана Горбунова-Рубан.

Готель розрахований на 50 осіб (19 номерів). Там можуть зупинятися люди, які потрапили в складні життєві обставини і залишилися без житла, а також внутрішньо переміщені особи. У готелі обладнані кімнати, санвузли, кухня, пральня, також будівля адаптована для людей із обмеженими можливостями.

За словами Горбунової-Рубан, на сьогоднішній день в готелі створені всі умови, щоб в оперативному порядку прийняти перших відвідувачів. У повному обсязі установа почне працювати з 1 січня.

Віце-мер також зазначила, що в готелі обладнана кімната швидкого поселення, а чергові адміністратори працюватимуть цілодобово. Максимальний термін проживання - 90 днів, вартість - 40-50 грн на добу.

Довідка Depo.Харків. "Соціальний готель" - унікальний проект для України, створений за підтримки уряду Німеччини. Німецька сторона виділила 11,5 млн грн на капітальний ремонт приміщень, обладнання та меблі, а за рахунок коштів міста був проведений ремонт покрівлі, фасаду та благоустрій прилеглої території.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків