У Харкові визначають кращий проект пам'ятника героям АТО

На конкурс представлено шість проектів пам'ятника
Depo.
7 листопада 2016 16:26
ФОТО: depo.ua
У Харкові визначають кращий проект пам
У Харкові визначають кращий проект пам'ятника героям АТО

Як повідомили Depo.Харків у Харківській облдержадміністрації, в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва (вул. Пушкінська, 62) відкривається виставка конкурсних проектів монументу героям АТО у сквері Захисників України.

На конкурс представлено 6 проектів, авторами яких є професійні скульптори і архітектори, а також студенти архітектурних і художніх вишів.

За інформацією заступника голови Харківської обласної організації "Спілка ветеранів АТО" Юрія Корсунова, за п'ять днів журі, до складу якого увійшли професійні архітектори і воїни антитерористичної операції, визначить кращий проект пам'ятника героям АТО.

"Всі проекти - гідні та самобутні. Це не тільки моя думка: деякий час проекти знаходилися в нашому офісі, і мої побратими знайомилися з ними, відзначали оригінальність ідей. Так що запрошуємо всіх харків'ян також ознайомитися з проектами і залишити свої побажання, які під час підбиття підсумків обов'язково будуть враховані членами журі", - сказав Корсунов.

Ініціатори встановлення пам'ятника сподіваються, що вдасться зібрати кошти на його проектування та встановлення.

"Після того, як визначиться переможець проекту, потрібно буде зібрати кошти на будівництво пам'ятника. Перший концерт, який відбудеться в новому органному залі Харківської обласної філармонії, буде благодійним - зібрані кошти підуть на проектування цього пам'ятника. Також розраховуємо на допомогу громадян і громадських організацій", - розповів Корсунов.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків