ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові військовий шпиталь запустив відділення судинної та щелепно-лицевої хірургії

Харківські військові лікарі збільшили свій потенціалі за рахунок двох сучасних медичних відділень
Depo.
18 червня 2016 09:26
ФОТО: depo.ua
У Харкові військовий шпиталь запустив відділення судинної та щелепно-лицевої хірургії
У Харкові військовий шпиталь запустив відділення судинної та щелепно-лицевої хірургії

Про це повідомили Depo.Харків у харківському Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України з посиланням на начальника Військово-медичного клінічного центру Північного регіону полковника медичної служби Віктора Поліщука.

За його відомостями, у шпиталі після проведення капітального ремонту та придбання сучасного обладнання введено у дію відділення судинної хірургії клініки торакабдомінальної хірургії та відділення щелепно-лицевої хірургії.

Поліщук додав, що за сприяння офіцерів військово-медичного департаменту оборонного відомства їм в короткий час вдалося створити два сучасних підрозділи із просторими операційними, процедурними кімнатами, а також комфортними палатами.

"Обидва відділення ми навмисно розмістили на одному поверсі. Адже поранення обличчя у більшості випадках пересікається із проблемами в галузі торакабдомінальної хірургії і навпаки. Та головне, що відтепер потенціал харківського госпіталю збільшився, а рівень надання певних послуг нашим пацієнтам вийшов на більш високий рівень", - зауважив Поліщук.

За його словами, у найближчих планах є осучаснення інших клінік та відділень, а також доведення загальної організації роботи всієї установи до кращих світових стандартів.

У Харкові військовий шпиталь запустив відділення судинної та щелепно-лицевої хірургії - фото 1

У Харкові військовий шпиталь запустив відділення судинної та щелепно-лицевої хірургії - фото 2

У Харкові військовий шпиталь запустив відділення судинної та щелепно-лицевої хірургії - фото 3

Довідка Depo.Харків. Із початком проведення антитерористичної операції на Донбасі фахівці Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону надали медичну допомогу понад 16 тисяч українським військовослужбовцям і правоохоронцям. Приблизно 3 тисячі зі всіх учасників бойових дій поступили до Харкова із пораненнями, решта – із травмами чи захворюваннями різного характеру.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків