ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові випустилися 150 курсантів університету внутрішніх справ

Голова Харківської ОДА Райнін: поліцейський повинен завоювати довіру народу
Depo.
18 червня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністраці, про це голова Харківської ОДА Ігор Райнін сказав під час урочистостей з нагоди випуску курсантів у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Від імені Президента України Петра Порошенка та Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Райнін привітав випускників ХНУВС із успішним завершенням навчання. Звертаючись до молодих офіцерів, голова області закликав їх докладати максимум зусиль для зміцнення авторитету поліції України і підвищення престижу професії.

"Обрання в цей нелегкий час професії правоохоронця свідчить про активну громадську позицію кожного з вас, патріотизм, бажання захистити права та свободи громадянина, цілісність і незалежність держави. Сучасна українська поліція - це гарант стабільності та публічної безпеки. Сучасні українські поліцейські – це надія кожного, хто потребує захисту. Ми впевнені, що ваш особистий приклад та професійна компетентність забезпечать повагу до закону та віру громадян у справедливість. Переконаний, що ви не зрадите свого вибору, вибору правди, добра та честі. А здобута в стінах Харківського національного університету внутрішніх справ освіта стане запорукою особистого успіху і професійного зростання. Ви – обличчя нової української поліції. Сучасний український поліцейський повинен завоювати довіру народу, бути гідним звання працівника органів внутрішніх справ", - сказав Райнін.

Цього року університет закінчили 150 курсантів факультету з підготовки фахівців для підрозділів слідства та факультету з підготовки фахівців для підрозділів поліції превентивної діяльності, 11 з них отримали дипломи з відзнакою.

"150 випускників із 20 регіонів України. Вони навчалися за 9 спеціальностями та готові сьогодні служити за новими правилами нової української поліції. Близько 40% випускників залишаться служити в Харкові, інші роз'їдуться за місцем призначення своєї служби. Ми не раз їм говорили, що сьогодні українська поліція повинна завоювати довіру народу України. Я думаю, ми на правильному шляху. Вогонь у очах випускників і бажання служити Україні є. Ми віримо в цих молодих людей і дуже на них розраховуємо", - наголосив Райнін.

За словами ректора ХНУВД Валерія Сокуренка, протягом навчання сьогоднішні випускники несли службу в добових нарядах, залучалися до охорони публічного порядку та безпеки, брали активну участь у громадському, науковому, культурному та спортивному житті. Окрім того, як зазначив очільник вишу, програма навчання поліцейських була змінена, зокрема проводилося більше практичних навчань, подовжено стажування в підрозділах Нацполіції.

"Вони вступали до міліцейського вишу, а випускаються поліцейськими. Вони мають фахові знання, вони дисципліновані, готові до несення служби. Ми робили все, щоб вони були патріотами України, щоб вони були людьми чесними, порядними і щоб "права громадян та їх свободи" не були пустими словами", - зазначив Сокуренко.

На святі також був присутнім координатор регіонального представництва консультативної місії Європейського Союзу Герріт Ян Ван Гелдер. Він вручив прапор Євросоюзу та цінний подарунок кращому випускникові університету 2016 року Ірині Бульбі.

Привітати молодих офіцерів прийшли також кадети поліції та вихованці Ліцею "Правоохоронець" . Під час заходу Райнін вручив дипломи випускникам та поспілкувався з батьками молодих поліцейських. Потім відбулася церемонія посвячення випускників у захисники правопорядку та прощання із прапором університету. Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв, що полягли в боротьбі за вільну й незалежну Україну, та поклали квіти до пам’ятника правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків.

У Харкові випустилися 150 курсантів університету внутрішніх справ - фото 1

У Харкові випустилися 150 курсантів університету внутрішніх справ - фото 2

У Харкові випустилися 150 курсантів університету внутрішніх справ - фото 3

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків