ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові винайшли новий спосіб забороняти пікети - мінувати

У Харкові через анонімне повідомлення про замінування перекрита площа Свободи, де об 10:00 ВО "Свобода" планувала проводити пікет
Depo.
10 червня 2015 10:12
ФОТО: depo.ua
У Харкові винайшли новий спосіб забороняти пікети - мінувати
У Харкові винайшли новий спосіб забороняти пікети - мінувати

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, площу Свободи перекрили о 09:50. При цьому рух пасажирського транспорту вулицею Сумською не перекритий.

За словами працівників міліції, через анонімне повідомлення про замінування також закриті для обслуговування пасажирів станції метро "Університет" та "Держпром".

Працівники міліції по периметру перекрили для пішоходів площу Свободи.

Активісти ВО "Свобода", які планували пікетувати ОДА з вимогою скасування обов'язкового впровадження для малого бізнесу касових апаратів, зібралися біля виходу зі станції метро "Університет". Активісти зазначили, що подавали заявку на проведення пікету на площі Свободи, в іншому місці за законом вони не мають права проводити захід. Вони зазначили, що через перекриття площі пікет проводитись не буде.

Активісти припустили, що місцева влада таким чином чинить перепони для проведення мирних акцій.

"Вони самі себе мінують", - наголосив один зі "свободівців".

Нагадаємо, подібний інцидент трапився 2-го червня. Тоді через "замінування" площі Свободи та метро був скасований пікет підприємців, які також планували вимагати скасування впровадження касових апаратів для малого бізнесу.