У Харкові вилучили близько тонни сумнівного спиртного

Правоохоронці провели рейд "наливайками" Харкова
Depo.
29 вересня 2016 15:35
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області, у зв’язку з численними жертвами в Харкові та області, які померли або постраждали від вживання "паленої" горілки, деякі громадяни занепокоїлися та почали активно повідомляти правоохоронцям про місця, де здійснюється незаконна торгівля спиртними напоями.

Зі відомостями правоохоронців, 28 вересня, у рамках профілактичного рейду, виявили місця, де зберігається і збувається алкоголь кустарного виробництва.

Сумнівний алкоголь, на продаж якого реалізатори не мали ліцензій, правоохоронці вилучили в рамочних на вулиці Плехановській та Манюшка.

В кафе на вулиці Аерофлотській виявили пляшки горілки з пошкодженими акцизними марками та п’ятилітрову тару, в якій, начебто, знаходиться коньяк. Під час проведення перевірки під прилавком поліцейські знайшли порожню ємкість, з якої було розлито спиртне по вже заготовленим пляшкам. Жінка-продавець пояснила правоохоронцям, що дану продукцію їй привозять зі спиртового заводу.

У Харкові вилучили близько тонни сумнівного спиртного - фото 1

За всіма фактами складені адміністративні протоколи за ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За відомостями заступника начальника Слобідського відділу поліції Віктора Верьовки, за результатами проведеного рейду виявлено та вилучено близько тонни спиртних напоїв. Серед вилученого є заводська продукція та сурогатний алкоголь.

За фактами виявлення безліцензійної торгівлі спиртним, тютюновими виробами та розливної торгівлі складені адміністративні матеріали, які будуть направлені до суду для прийняття відповідного рішення.

У Харкові вилучили близько тонни сумнівного спиртного - фото 2

У Харкові вилучили близько тонни сумнівного спиртного - фото 3

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків