У Харкові викрили незаконну схему завозу польських машин в Україну

У Харкові прикордонники виявили 6 автомобілів польської реєстрації з документами, які "засвідчили" польські нотаріуси
Depo.
9 вересня 2016 11:51
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у Держприкордонслужбі, вчора, 8 вересня, оперативними співробітниками Східного регіонального управління спільно зі співробітниками Національної поліції було виявлено транспортний засіб польської реєстрації, ввезений в Україну з використанням підроблених документів.

Під час проведення перевірки правоохоронці зупинили автомобіль "Volkswagen" на польських реєстраційних номерах. 42-річний житель Харкова, який надав документ на право власності транспортним засобом, завірений нотаріусом Республіки Польща.

Однак після перевірки встановлено, що нотаріуса, який видав нібито цей документ, не існує.

Наразі транспортний засіб вилучили, триває перевірка. За вказаним фактом до компетентних органів направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за скоєння якого передбачено ст. 358 КК України (підробка документів).

Прикордонники наголосили, що протягом року це шостий випадок виявлення в Харкові транспортних засобів польської реєстрації, ввезених в Україну з використанням документів, "засвідчених" неіснуючими польськими нотаріусами.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків