У Харкові викрили мережу нарко-аптек

Харківська місцева прокуратура № 4 отримала дозвіл на проведення та реалізувала обшуки у двох аптеках Московського району
Depo.
16 вересня 2016 15:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на керівника місцевої прокуратури Володимира Купріянова.

За його словами, під час обшуків з’ясувалося, що в аптеках відсутні будь-які документи про походження нарковмісних лікарських засобів. До того ж вказана група препаратів відпускалася громадянам без рецептів.

"У зв’язку з наявною інформацією, що, можливо, одним із власників вказаних аптечних закладів є діючий співробітник ГУНП в Харківській області та на підставі здобутих у ході досудового слідства доказів, процесуальний керівник особисто скерував клопотання до слідчого судді Московського районного суду м. Харкова про проведення обшуків за місцем розташування вказаних аптек", - зауважив Купріянов.

Під час обшуків вилучено 2,7 тис. упаковок, майже 1,9 тис. ампул та 252 флакони різноманітних нарковмістних препаратів.

Слідчі дії проведено спільно з працівниками ДПН НП України. Також до обшуків долучено УВБ в Харківській області ДВБ Національної поліції України.

Досудове розслідування проводиться за ч. 1 ст. 320 КК України – порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.

Максимальне покарання за санкцією статті – 3 роки позбавлення волі.

У Харкові викрили мережу нарко-аптек - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків