У Харкові відкрили після капітального ремонту філію поліклініки

Філія Харківської міської поліклініки №20 відкрилася після капітального ремонту
Depo.
13 вересня 2016 12:28
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на заступника Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлану Горбунову-Рубан, філія Харківської міської поліклініки №20 відкрилася після капітального ремонту сьогодні, 13 вересня, за адресою: спуск Тюринській, 3.

Як зазначили у мерії, будівлю амбулаторії було побудовано в 1920 році, з 1932 року почала працювати філія поліклініки, і з того часу капітальний ремонт в ній не проводився.

«Будівля амбулаторії була в аварійному стані, і міська влада прийняла рішення відремонтувати її. Тут навколо розташовані будинки приватного сектора, людям важко добиратися до основної поліклініки №20 на Московському проспекті. Завдання органів місцевого самоврядування - наблизити медицину до населення, і сьогоднішнє відкриття оновленої амбулаторії - яскравий цьому приклад», - підкреслила віце-мер.

Будівля була відремонтована за три місяці. На капітальний ремонт з міського бюджету було виділено 700 тис. грн. Меблі були придбані за залучені кошти. 

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків