У Харкові відбудеться крос пам'яті жертв комуністичного тоталітаризму

Харків'яни вшанують пам'ять загиблих під час репресій
Depo.
7 жовтня 2016 10:40
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міської ради, XVІІ крос пам'яті жертв комуністичного тоталітаризму відбудеться 8 жовтня на Меморіалі жертвам тоталітаризму і на алеях Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького.

За відомостями міськради, на початку заходу пройде урочисте покладання квітів до стін пам'яті на Меморіалі жертвам тоталітаризму. У ньому візьмуть участь представники міської ради, обласних органів влади, Генерального консульства Республіки Польща, учасники забігу. Початок церемонії - о 9:00.

Після цього в парку Горького представники Харкова і Республіки Польща посадять дерево дружби. Дерево висадять на алеї у Французькому парку, біля атракціону "Французька карусель". Початок - о 9:30.

Урочисте відкриття кросу пам'яті відбудеться в парку Горького, на головній сцені, о 10:00. Забіги стартують об 11:00 в районі роллердрома.

Очікується, що в заході візьмуть участь близько 150 чоловік. Програма кросу складається з декількох дисциплін: естафета 5х1000 м, забіги на дистанції 1, 3, 6 та 12 км. У кросі візьмуть участь спортсмени з Харкова, Харківської області, а також з інших міст - як ветерани спорту, так і молодь.

Зазначимо, крос пам'яті жертв комуністичного тоталітаризму проводиться вже 17 років. Всі ці роки він проходив в районі 6-го кварталу Лісопарку, де розташований Меморіал жертвам тоталітаризму. Тут покояться жертви репресій 30-х років минулого століття і польські військовослужбовці, розстріляні в 1940 році.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків