ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові від "Топаза" вимагають відремонтувати Будинок Рад (ФОТО)

У Харкові до активіста Антимайдану Ігната Кромського на прізвисько "Топаз" заявлений цивільний позов про відшкодування матеріальної шкоди в розмірі майже 875 тис. грн.
Depo.
9 червня 2015 13:41
ФОТО: depo.ua
У Харкові від "Топаза" вимагають відремонтувати Будинок Рад (ФОТО)
У Харкові від "Топаза" вимагають відремонтувати Будинок Рад (ФОТО)

Як повідомили Харків.depo.ua у прес-службі прокуратури Харківської області, позов заявили Харківська обласна рада та адміністрація державного підприємства "Держпром", чиї приміщення та майно в Будинку Рад на площі Свободи були пошкоджені під час штурму 1 березня 2014 року.

У Харкові від "Топаза" вимагають відремонтувати Будинок Рад (ФОТО) - фото 1

На цей час у судовому засіданні оголошена перерва через необхідність викликати до зали суду представників заявників цивільного позову, а також для того, щоб сторони процесу мали можливість ознайомитися з самим позовом. Наступне судове засідання у справі Кромського призначене на 11:30 на 22 червня.

У Харкові від "Топаза" вимагають відремонтувати Будинок Рад (ФОТО) - фото 2

Як повідомляв Харків.depo.ua, сьогодні суд за клопотанням прокуратури продовжив Кромському міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави до 13 серпня.

Довідка. Кромськой підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28, ч.2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 294 (участь у масових безладах, що супроводжувалися погромами, підпалами та знищенням майна), ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність України) Кримінального кодексу України.

Слідство встановило, що "Топаз" брав участь у захопленні будівлі Харківської облдержадміністрації у березні 2014 року, під час якого постраждали десятки людей, а також був нанесений значний матеріальний збиток будівлі.