У Харкові в Академії Нацгвардії відкрили гурток вишивання хрестиком

У академії вважають, що вишивання хрестиком допоможе дівчатам-курсантам не забути про їхню жіночу сутність
Depo.
26 жовтня 2016 18:26
ФОТО: depo.ua
У Харкові в Академії Нацгвардії відкрили гурток вишивання хрестиком
У Харкові в Академії Нацгвардії відкрили гурток вишивання хрестиком

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Національної академії Національної гвардії, на факультеті економіки та менеджменту вищу для дівчат-курсанток відкрили гурток вишивання хрестиком.

За повідомленням вищу, ініціатором його створення була куратор однієї з навчальних груп капітан Лідія Товма.

"Це був абсолютний експромт. Мені просто захотілося придумати щось таке, що б об’єднувало всіх дівчат. Тепер вони мають загальний інтерес та спільну справу. Ми маємо пам’ятати, що військова служба є надважливим поняттям та не забуваймо про жіночу сутність. Жінка-військовослужбовець в Академії - це не тільки військовий фахівець, а дружина, мати та хранителька домашнього затишку. Ось чому було створено гурток", - зазначає Товма.

Дехто з учасниць вже має досвід у вишивання хрестом, хтось же тільки бажав навчитися цій справі. Наприклад, Тетяна Алькема загалом встигла вишити більше десяти робіт.

"Здорово, що ми маємо таку можливість. Тепер під час вільного часу я надаю перевагу вишивці хрестиком. Ця справа є настільки захоплюючою, що забуваєш про все та тільки відпочиваєш душею і тілом. Я планую не зупинятися та розпочати вишивати щось нове, можливо тварин чи пейзажі", - поділилася своїми враженнями курсант Анастасія Беспалько.

Дівчата факультету економіки та менеджменту планують представити свої роботи на щорічній виставці аматорських робіт в Академії Нацгвардії. А потім військовослужбовці подарують картини своїм матерям.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків