У Харкові у бізнесмена забрали 500 літрів алкоголю

Станом на 18 травня в Харківській області з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на 25,4 млн грн

Depo.
19 травня 2017 15:37
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі ГУ ДФСУ в Харківській області, із незаконного обігу вилучено алкогольних напоїв на 2,7 млн грн, паливно-мастильних матеріалів на 22 млн грн, тютюнових виробів на 313,3 тис. грн. Складено 25 протоколів про адміністративні правопорушення по підакцизній групі товарів на суму 739,1 тис. грн.

Так, працівники податкової міліції встановили 38-річного харків'янина, який в одному з харківських кафе торгував коньяком та горілкою, не маючи при цьому ані державної реєстрації як суб'єкта підприємницької діяльності, ані ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі лікеро-горілчаних виробів. З незаконного обігу вилучено 543 літри лікеро-горілчаних виробів на загальну суму 63,4 тис. грн. У відношенні громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП.

Також було проведено 14 перевірок торгівельних об'єктів, в яких здійснюється торгівля лікеро-горілчаними виробами, в тому числі на розлив, під час яких було виявлено порушення у шести торгових точках. Наразі їх діяльність припинено, а виявлені 1 147 літрів алкогольних напоїв вилучено до рішення суду.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові муніципальні охоронці спровокували ДТП.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків