У Харкові тюремники навчилися підтримувати гарний настрій в’язнів

В Харківській виправній колонії (№43) освоєно новітню технологію вирощування овочів
Depo.
9 вересня 2016 11:29
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі харківського облуправління Державної пенітенціарної служби України, 8 вересня 2016 року в Харківській виправній колонії (№43) закінчено освоєння новітньої технології вирощування овочів в тепличному господарстві установи.

За відомостями тюремників, засаджено близько 56 кв. м томатів за технологією купірування та повторного вирощування саджанців. Технологія полягає в тому, що саджанець зрізається зверху на половину і знову висаджується, що дає змогу вдвічі збільшити посадкову площу та зекономити час та кошти на вирощуванні первинних саджанців.

"Наразі це буде вже другий врожай цього року, адже теплиця в установі розташована на другому поверсі будівлі та має гарне природне освітлення протягом всього світового дня. Тому щоденний раціон засуджених активно поповнюється стиглими овочами та зеленню", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає начальник установи Андрій Ольховський, поповнення раціону вітамінами у осінній період є запорукою міцного здоров’я та гарного настрою засуджених.

У Харкові тюремники навчилися підтримувати гарний настрій в’язнів - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків