ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові таксисти пікетують на замінованій площі

Представники Профспілки таксистів України проводять пікет на площі Свободи з вимогою скасування обов'язкового запровадження касових апаратів для представників малого бізнесу
Depo.
16 червня 2015 16:21
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Харків.depo.ua , таксисти зібрались навпроти будівлі ОДА о 15:45. Вони тримають прапори профспілкової організації і плакати з написами: "Руки прочь от малого бизнеса!", "Кодекс есть, а жизни нет", "Кролик, не лезь в наш огород, не воруй нашу капусту".

Голова Харківської облорганізації профспілки таксистів Сергій Старцев наголосив, що запровадження касових апаратів для таксистів призведе до збільшення витрат підприємців і зрештою до збільшення тарифу та часткового уходу в тінь учасників ринку, які працюють за правилами.

Він наголосив, що таксисти не зможуть перебільшити встановлений для них розмір фінансового обороту в розмірі 1,5 млн. грн. навіть якщо працюватимуть цілодобово та без вихідних. Старцев зазначив, що сьогоднішня акція є попереджувальною, однак якщо законодавці не скасують своє рішення, то восени в Україні можуть проявитися масові акції непокори малих підприємців.

У цей час на площі Свободи фахівці вибухотехніки продовжують вивчати залишену підозрілу валізу. Працівник вибухотехнічної служби у спеціальному захисному одязі підійшов до неї, розкрив, вивчив вміст і відійшов, не ставши забирати підозрілий предмет із собою.

Після огляду вмісту підозрілої валізи правоохоронці розширили територію оціплення та попросили пішоходів покинути всю площу Свободи.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua