У Харкові судили військового, який разом із приятелем пограбував дівчину

Орджонікідзевський районний суд міста Харкова визнав чоловіків винними у грабежі
Depo.
16 вересня 2016 12:01
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень, на початку липня харків’янин  із своїм приятелем, котрий являється військовослужбовцем ЗСУ, у стані алкогольного оп’яніння напали на жінку біля будинку № 9 по вулиці Роганській.

Як зазначено у рішенні Орджонікідзевського районного суд міста Харкова, перший із чоловіків повалив жінку на землю, а військовослужбовець намагався зірвати з останньої сумку, яку вона продовжувала силою утримувати в руках, та проволочив потерпілу по землі, спричинив їй легкі тілесні ушкодження.

Заволодівши сумкою, грабіжники зникли з місця вчинення кримінального правопорушення та викраденим майном розпорядилися на власний розсуд, спричинивши потерпілій матеріальну шкоду на загальну суму 562,8 грн.

13 вересня Орджонікідзевський районний суд міста Харкова визнав військовослужбовця винним у скоєнні злочину, передбаченого ст.186 ч.2 КК України, та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Подільника військового також визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ст.186 ч.2 КК України, та йому призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, але суд постановив звільнити чоловіка із іспитовим строком в 2 роки.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків