ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові суддя дає втекти сепаратисту - джерело

У Харкові суддя Ленінського районного суду міста Олександра Грінчук не обирає міру запобіжного заходу для затриманого учасника штурму Харківської ОДА 1 березня 2014 р., чим створює умови для його втечі
Depo.
9 квітня 2015 14:15
ФОТО: depo.ua
У Харкові суддя дає втекти сепаратисту - джерело
У Харкові суддя дає втекти сепаратисту - джерело

Про це кореспондентові Харків.depo.ua повідомило джерело у правоохоронних органах.

За відомостями співрозмовника, 7 квітня міліція затримала одного з учасників штурму будівлі Харківської облдержадміністрації. Правоохоронці звернулися до суду з клопотанням про обрання міри запобіжного заходу для підозрюваного, однак суддя Грінчук вже протягом двох діб затягує з вирішенням питання.

"Вона призначає засідання на вечір, приходить, видаляється у нарадчу кімнату і перепризначає засідання на вечір наступного дня. Вірогідність того, що підозрюваний втече, велика", - підкреслив правоохоронець.

Джерело наголошує, що суддя, не враховуючи важливості цього питання, продовжує розглядати питання про призначення аліментів та інші дрібні справи.

За словами співрозмовника, у порядку ст. 208 КПК підозрюваного можливо затримувати тільки в момент скоєння злочину, а захоплення будівлі Харківської ОДА сталося більше року тому, що не дозволяє правоохоронцям затримати злочинця, який зараз перебуває без міри запобіжного заходу на волі.

"Суд створив усі умови, щоб підозрюваний втік. А це дуже активний учасник захоплення будівлі ОДА. Нам відомо, що він вибивав двері, вікна, тобто був у авангарді", - наголосило джерело.

Наступне засідання Ленінського райсуду Харкова з обрання міри запобіжного заходу призначене на сьогоднішній вечір.

Як повідомляв Харків.depo.ua, 43-річного мешканця Харкова міліція затримала 7 квітня за підозрою в активній участі в захопленні будівлі Харківської ОДА 1 березня 2014 року.