ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові суд заборонив "Свободі" проводити ходу

Харківський окружний адміністративний суд заборонив сьогодні, 6 червня, проводити Всеукраїнському об'єднанню «Свобода» ходу по вулиці Сумській
Depo.
6 червня 2015 08:34
ФОТО: depo.ua

Про це Харків.depo.ua повідомили у прес-службі Харківської міської ради з посиланням на заступника директора Юридичного департаменту В'ячеслава Басараба.

За його словами, суд задовольнив позов міськради частково, а саме заборонив ходу по вулиці Сумській, але дозволив збір учасників акції на площі Свободи (проти чого також виступала міська влада) і дав дозвіл на проведення мітингу на площі Конституції, претензій до проведення якого міськрада не мала.

Як повідомляв Харків.depo.ua, що у зв'язку із загрозою безпеці міська влада виступила проти проведення ходи ХОО ВО «Свобода» від пл. Свободи до пл. Конституції. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 5 червня, на засіданні погоджувальної комісії Харківського міськвиконкому, в ході якого заступник Харківського міського голови Ігор Терехов повідомив, що до міської ради надійшли офіційні листи СБУ і МВС з інформацією, згідно з якою в Харкові діють організації, які мають намір дестабілізувати обстановку в місті, і тому під час ходи можливі провокації і теракти.