У Харкові суд відпустив жінку, яка керувала повіями у найвідомішому борделі міста

Жінка слідкувала за повіями, видавала клієнтам контрацептиви та ключі від кімнат, а також брала у них гроші за надання послуг

Про це йдеться у вироку Дзержинського районного суду від 5 липня, передає Depo.Харків.

Згідно з матеріалами справи, у грудні 2017 року до суду надійшло кримінальне провадження з обвинувальним актом та укладеною угодою про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченою у справі. Останню звинуватили у тому, що вона за попередньою змовою з кількома людьми, організувала та утримувала місця розпусти у нічному клубі "Білий Какаду" на вулиці Римарській, 19.

Встановлено, що спільник жінки орендував приміщення, у якому в подальшому створив нічний клуб. У подальшому він підшукав та погодив на роботу жінок, які зголосилися працювати повіями, а також інших працівників - барменів, офіціантів, масажисток, поварів, танцівниць стриптизу тощо.

У січні 2016 року чоловік за оголошенням знайшов та взяв на роботу обвинувачену, яка мала контролювати повій, приймати від клієнтів коти за надані послуги, видавати контрацептиви відвідувачам та ключи від кімнат.

Зокрема, задокументовано три факти того, як жінка пропонувала клієнтам дівчат та організовувала "побачення".

29 жовтня 2016 року діяльність клубу була припинена правоохоронцями. У приміщенні виявили гроші, які напередодні були видані для проведення слідчих дій.

Обвинувачена провину у скоєнні злочину визнала.

Суд затвердив укладену між прокурором та обвинуваченою угоду, визнав її винною у скоєнні злочину за ст. 28 ч. 2 - 302 ч. 2 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді одного року та шести місяців позбавлення волі. При цьому суд постановив звільнити її від відбування покарання за Законом "Про амністію" на підставі того що вона має неповнолітнього сина.

Як повідомляв Depo.Харків, депутат назвав заступника Кернеса, який зацікавлений у "розпилі" грошей на ремонті транспортної інфраструктури.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #суд