У Харкові суд продовжив домашній арешт екс-нардепу Александровській до 23 грудня

Київський райсуд Харкова на два місці продовжив Аллі Александровській цілодобовий домашній арешт
Depo.
21 жовтня 2016 10:06
ФОТО: depo.ua
У Харкові суд продовжив домашній арешт екс-нардепу Александровській до 23 грудня
У Харкові суд продовжив домашній арешт екс-нардепу Александровській до 23 грудня

Про це кореспондентові Depo.Харків повідомив адвокат екс-нардепа Олександр Постернак.

За його словами, відповідне рішення було ухвалене вчора, 20 жовтня. "Продовжили домашній арешт цілодобовий на 60 днів – до 23 грудня", - сказав Постернак.

Адвокат наголосив, що захист просив не продовжувати саме цілодобовий домашній арешт, а встановити часові обмеження арешту, щоб Александровська мала можливість отримувати лікування та обслуговувати сама себе (купувати ліки, продукти тощо).

Постернак зазначив, що про судове слухання з питання продовження міри запобіжного заходу Александровській захист повідомили вчора, 20 жовтня, о 14:00. При цьому саме слухання було призначене на 15:00. "Мали би повідомити щонайменше за три години. Однак ми були готові, а тому не наполягали, щоб давали додатковий час", - сказав він.

Адвокат зазначив, що Александровська досі має проблеми зі здоров'ям, й оцінив судове рішення негативно. "Стан здоров'я – без змін. Є певні проблеми кардіологічного профілю. Необхідна діагностика, лікування. Не можу сказати, що стан критичний. Такий, як і був", - сказав Постернак.

Він не виключив можливості оскарження цього рішення. За словами адвоката, це залежатиме від того, чи буде слідчий у справі давати Александровській можливість відвідувати медичні заклади.

Як повідомляв Depo.Харків, екс-нардепа нині забороненої в Україні Комуністичної партії України Александровську запідозрили в сепаратизмі наприкінці червня 2016 року.

За матеріалами СБУ, колишній народний депутат разом зі своїм сином Олександром намагалася підкупити керівництво та депутатів місцевих рад Харківської області для прийняття на сесіях звернень до парламенту та президента щодо змін до Конституції з питань федералізації. За звернення, зокрема одної з міськрад Харківщини, комуністи пропонували 9 тис. доларів (водночас, за відомостями СБУ, російські спецслужби виділила на підкуп депутатів у кілька разів більшу суму, але комуністи привласнили значну частину грошей).

Комуністці інкримінують ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч.3 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

13 жовтня Апеляційний суд Харківської області звільнив Александровську з-під варти та призначив їй цілодобовий домашній арешт.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків