У Харкові суд пояснив рішення про призупинення дії нових тарифів на проїзд

Ухвали суду щодо призупинення дії нових тарифів на проїзд у харківському електротранспорті набрали законної сили з моменту проголошення та можуть бути оскаржені в апеляційному порядку

Про це Depo.Харків повідомили у Харківському окружному адміністративному суді.

У прес-службі нагадали, що суд розглянув адміністративні справи за позовом громадської організації "Харківський антикорупційний центр", депутата міськради Ігоря Черняка до виконавчого комітету Харківської міськради.

19 лютого судді Олена Шляхова та Андрій Зінченко винесли ухвали про забезпечення адміністративних позовів шляхом зупинення дії рішення виконавчого комітету Харківської міської ради "Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (трамваєм та тролейбусом)" та рішення "Про встановлення тарифу на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном", а також проголошені вступна та резолютивна частини зазначених ухвал.

Вищевказані ухвали суду набрали законної сили з моменту їх проголошення та можуть бути оскаржені в апеляційному порядку.

Як повідомляв Depo.Харків, 19 лютого Харківський окружний адміністративний суд за позовом активістів призупинив рішення виконкому Харківської міської ради про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах. Згідно рішення суду, що вступає в дію одразу після проголошення, вартість проїзду у метрополітені з 20 лютого мала повернутися до 5 грн, у трамваях і тролейбусах – до 4 грн.

Незважаючи на два судових рішення, комунальний транспорт не знизив тарифів.

20 лютого в мерії провели засідання виконкому. Про це засідання журналісти дізналися лише після того, як засідання фактично завершилося.

Харківські правоохоронці розслідуватимуть умисне невиконання службовими особами мерії судового рішення про призупинення тарифів на електротранспорт. Провадження за ч. 2 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення особою, яка займає відповідальне або особливо відповідальне становище) було зареєстроване 20 лютого.

Довідка Depo.Харків. Проїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчав до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн на початку лютого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook