У Харкові суд дав можливість вийти на свободу лідеру сепаратистського руху

Київський райсуд Харкова визначив для Спартака Головачова, якого підозрюють в участі в захопленні будівлі ОДА, заставу в розмірі 206,7 тис. грн
Depo.
13 жовтня 2016 17:06
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, відповідне рішення Київський райсуд Харкова ухвалив вчора, 12 жовтня.

Суддя Світлана Шмадченко розглянула клопотання прокурорів про продовження Головачову міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави, що закінчується 17 жовтня. У свою чергу захисник підозрюваного просив змінити міру запобіжного заходу на не пов’язану з триманням під вартою.

Вислухавши думки сторін, суд продовжив для Головачова міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 11 грудня 2016 року.

При цьому суддя вирішила, що застава "може забезпечити виконання підозрюваним покладених на нього обов’язків, а тому призначає заставу, яка перевищує 80 мінімальних заробітних плат і визначає розмір застави в розмірі 206 тисяч 700 грн".

Зараз у Харкові учасники проросійських груп в соціальних мережах вже організували збір грошей для звільнення Головачова.

У Харкові суд дав можливість вийти на свободу лідеру сепаратистського руху - фото 1

На фото: Спартак Головачов

Як повідомляв Depo.Харків, активіст проросійських мітингів, учасник захоплення будівлі Харківської ОДА Спартак Головачов був затриманий весною 2014 року. До цього часу суд обирав йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Під заставу у 2014 році вийшли та втекли на Росію велика кількість харківських сепаратистів, у тому числі Костянтин Долгов, який тепер є представником так званого "Міністерства закордонних справ ДНР".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків