ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові суд арештував майно телеком-мережі, яку підозрюють у співпраці з терористами "ДНР"

Харківський суд дозволив накласти арешт на майно телекомунікаційної компанії, яку підозрюють у сприянні діяльності терористичної організації "ДНР"

Depo.
14 листопада 2017 13:37
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в ухвалі Київського райсуду Харкова від 6 листопада.

Суд розглянув клопотання слідчого Управління СБ України в Харківській області про арешт майна, що належить ТОВ "Сателіт Сервіс" та знаходиться у фактичному користуванні ТОВ "ФТІКОМ". Зокрема, оптичні підсилювачі, плати управління, блоки живлення, модулі управління тощо.

На обґрунтування клопотання слідчий зазначив, що з вересня 2016 року по теперішній час керівник проросійської організації "Громадський контроль - Партія "Наждак", а також координатори підривних антидержавних акцій громадяни, інші громадяни України та Російської Федерації, діючи за координаційної ролі й фінансування спеціальних служб РФ, проводять діяльність, спрямовану на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації, насильницьку зміну конституційного ладу, захоплення державної влади в Україні.

Слідчий зазначив, що, зокрема, функціонування офіційних веб-сайтів державних органів так званої "Донецької народної республіки" забезпечувалося за допомогою технічних можливостей ТОВ "ФТІКОМ". Мета цих ресурсів – формування у населення негативного відношення до українського суспільства та України в цілому.

2 листопада на підставі ухвали слідчого судді Київського районного суду Харкова проведено обшук у нежитлових приміщеннях у Краматорську, під час якого виявлено та вилучено технічне обладнання, зазначене в клопотанні, яке належить ТОВ "Сателіт Сервіс", однак знаходиться у фактичному користуванні ТОВ "ФТІКОМ".

Представник ТОВ "Сателіт Сервіс" в судовому засіданні заперечував проти задоволення клопотання слідчого, зазначив що зазначене майно було передано для тестування ТОВ "ФТІКОМ", а тому ТОВ "Сателіт Сервіс" не несе жодної відповідальності за незаконне використання майна.

Вивчивши докази у справі, слідчий суддя задовольнив клопотання та наклав арешт на вилучене під час обшуку майно.

Нагадаємо, що навесні 2017 року СБУ назвала замовником антипольських акцій в Україні лідера організації "Громадський контроль - Партія "Наждак" Миколу Дульського.

Як повідомляв Depo.Харків, раніше на Харківщині засудили алкозалежного військового, який вбив коханку.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків