У Харкові створюється інкубатор ідей для інновацій в електроенергетиці, - Світлична
У Харкові стартував молодіжний проект "Ukrenergo Laboratories"
- Харків
-
23 квітня 2017 09:02

Як передає Depo.Харків, про це голова Харківської ОДА Юлія Світлична написала на своїй сторінці у "Фейсбук".
"Ніч енергетики". Стартував всеукраїнський молодіжний проект "Ukrenergo Laboratories". Спитаєте де? Ясна річ у Харкові. А де ще, як не у місті студентів, вчених, інновацій та креативу. Далі Київ та Львів. Мета - створення інкубатору ідей для інновацій в електроенергетиці, підготовка фахівців та розробка проектів для забезпечення енергетичної незалежності України. Ще років 20 тому потрібно було починати цю роботу, але тільки зараз переходимо від слів до справи. Було дуже яскраво і багато цікавих ідей", - написала Світлична.
Довідка Depo.Харків. У Харкові проект "Ніч енергетики" пройшов у ніч з 22 по 23 квітня в івент-зоні коворкінгу "Fabrika.space". Ця подія є початком молодіжного проекту "Ukrenergo Laboratories" – першого в Україні інкубатору ідей для інноваційного розвитку електроенергетичної галузі країни за ініціативи ДП "НЕК "Укренерго".
Учасники проекту прослухали 9 годин нон-стоп лекцій, на яких провідні експерти енергетичної галузі країни та найуспішніші представники бізнесу розказали про нові технології у електроенергетиці, надали прикладні поради із використання та розвитку знань та навичок для побудови кар'єри у цій галузі, а також розказали, як креативні ідеї із розвитку електроенергетики можна втілити у реальні проекти.
Подібні заходи відбудуться також у Києві та Львові. Найбільш мотивованим та талановитим учасникам буде запропонована участь у наступному етапі проекту - Soft Skills School. Це дводенна школа, де учасники набудуть таких практичних навичок, як робота у команді, менеджмент проектів, побудова ефективних внутрішніх та зовнішніх комунікацій, пошук та аналіз інформації, а також відпрацювання та прийняття рішень. Після цього будуть сформовані проектні команди, які братимуть участь у Битві проектів та Енергетичному хакатоні заради можливості втілити свої ідеї у реальні проекти, а також стати креативною частиною найбільшої електроенергетичної компанії країни-системного оператора "Укренерго".
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 16:02На Харківщині знешкодили бомбу КАБ-500, що не розірвалася (ФОТО)
- 14:40Росіяни вдарили "Іскандером" по Великому Бурлуку на Харківщині
- 11:13Двоє загиблих та троє поранених: Як минула чергова гаряча доба на Харківщині
- 12:28Синєгубов показав стан ринку "Барабашово" після нічної атаки (ФОТО) ФОТО
- 11:00Фінансова аналітика: як перевірити платоспроможність бізнес-партнера Актуально
- 10:19На Харківщині затримано "крота" у бойовій бригаді ЗСУ
- 08:27В ніч на 6 травня Харків атакували 20 "шахедів": Уражено найбільший ринок "Барабашово", є потерпілі ФОТО
- 22:32росіяни атакували Куп'янськ тричі за день: є постраждалі ФОТО
- 18:33На Харківщині через лісову пожежу детонують боєприпаси, залишені окупантами: місцевих жителів евакуюють ФОТО
- 14:28Російський дрон знищив депо та відділення "Нової пошти" в Ізюмі на Харківщині ФОТО
- 11:35Рашисти знову били по Харківщині (ФОТО) ФОТО
- 10:39Сили ППО цієї ночі били 69 зі 165 ворожих дронів
- 09:28 Рашисти збільшили кількість штурмів на фронті
- 15:45За 2 місяці проведено 776 перевірок за цінами на ліки в аптеках: Де завищують ціни
- 12:22Росія атакувала Харків дронами з термобаричними зарядами (ФОТО) ФОТО
- 10:13Масована атака дронів: У Харкові майже пів сотні постраждалих (ВІДЕО) Відео
- 09:39Окупанти атакували вночі Україну майже двома сотнями дронів
- 09:18 Рашисти посилили наступальну активність на фронті
- 23:28Росіяни атакували Харків: вибухи в чотирьох районах міста, десятки постраждалих