ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові студентів вишів вербували в релігійно-екстремістську організацію "Хізбалла"

Харківські спецслужби ініціювали репатріацію низки осіб, котрі вели пропаганду ідей "Хізболли"

Depo.
6 грудня 2018 11:26
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в пояснювальній записці до ухваленої сьогодні, 6 грудня, регіональної Програми протидії терористичній діяльності на території Харківської області на 2019-2020 роки.

Згідно пояснювальної записки, спецслужби отримали інформацію "про пропагування іноземними громадянами догматів міжнародної релігійно-екстремістської організації шиїтського спрямування "Хізбалла" серед студентів Харківських вищих навчальних закладів".

Однак "вербувальники" не мали легальних підстав для перебування на території України. З огляду на це Управлінням СБУ в Харківській області прийняті рішення про примусові повернення 38 іноземних громадян з території України в країну походження (Ісламська Республіка Іран, Бангладеш, Пакистан, Хашимітське Королівство Йорданія, Королівство Марокко, Палестинська Автономія, Республіка Азербайджан).

Довідка Depo.Харків. Хізбалла - воєнізована ліванська шиїтська організація і політична партія, виступає за створення в Лівані ісламської держави за зразком Ірану.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області затвердили регіональну Програму протидії терористичній діяльності на території Харківської області на 2019-2020 роки. Харківська облрада виділила СБУ на боротьбу з тероризмом 14 млн грн.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook